M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

Daikin Eco Sensira FTXC25C + RXC25C

 • Vysoká energetická efektívnosť
 • Sezónne účinnosti až do triedy A++ pri chladení
 • Nízka hlučnosť od 20 dBA
 • Vďaka chladivu R-32 nižší dopad na životné prostredie
 • Štýlový predný panel, ktorý sa jednoducho čistí
 • Online ovládanie cez aplikáciu

 

Cena produktu
Original price was: 1.063,20 €.Current price is: 904,80 €.
754,00  bez DPH

Dokumenty na stiahnutie

Informácie

 • Klimatizácia Daikin Eco Sensira je novou a ekologickejšou verziou obľúbenej klimatizácie Daikin Sensira.

 • Vyznačuje sa vysokou energetickou efektívnosťou a sezónnou účinnosťou až do triedy A++ pri chladení, čím zaručí nízke prevádzkové náklady a vysoký komfort.

 • V pohotovostnom režime je spotreba energie nižšia až o 80%.

 •  

  Vďaka ekologickému chladivu R-32 má chod klimatizácie Daikin Eco Sensira nízky dopad na životné prostredie.

 • Klimatizácia Daikin Eco Sensira môže fungovať aj ako ventilátor s fúkaním vzduchu bez chladenia alebo ohrievania.

Japonská značka DAIKIN je tradičný výrobca klimatizácií a tepelných čerpadiel. Spoločnosť Daikin Industries Ltd. je japonský výrobca s veľkým dôrazom na kvalitu svojej produkcie, ale i na inovácie a vývoj nových produktov. Je držiteľom mnohých patentov a ocenení. Vo svojom portfóliu produktov klimatizačných jednotiek má celú škálu produktov od jednoduchých splitových jednotiek až po veľké VRV systémy pre rozsiahle projekty chladenia administratívnych budov alebo obchodných centier. V oblasti technológií pre vykurovanie ponúka Daikin širokú škálu tepelných čerpadiel pre rôzne aplikácie a tiež riešenia tepelných čerpadiel v kombinácii s plynovým kotlom alebo solárnymi systémami.

Parametre

Chladiaci výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka odviesť z interiéru a preniesť von do vonkajšieho prostredia. Tento výkon sa meria v jednotkách wattov (W).

Chladiaci výkon klimatizácie je kritickým parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, pretože závisí od mnohých faktorov, vrátane veľkosti miestnosti, izolácie budovy, počtu a veľkosti okien a mnohých ďalších. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným chladiacim výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov.

2,5 kWChladiaci výkon klimatizácie

Klimatizačná jednotka môže byť schopná nielen chladiť, ale aj vykurovať interiér. Vykurovací výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka vyprodukovať a preniesť z vonkajšieho prostredia do interiéru, aby zvýšila teplotu v miestnosti. Tento výkon sa tiež meria v jednotkách wattov (W).

Vykurovací výkon klimatizácie je dôležitý parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, ak sa očakáva, že budú používané na vykurovanie interiéru v zime. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným vykurovacím výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov, ako sú veľkosť miestnosti, izolácia budovy a počet a veľkosť okien.

2,8 kWVykurovací výkon klimatizácie
A++Energetická trieda - chladenie
A+Energetická trieda - kurenie
9 kgHmotnosť vnútornej jednotky
24 kgHmotnosť vonkajšej jednotky
770 x 288 x 234 mmRozmery vnútornej jednotky
658 x 550 x 273 mmRozmery vonkajšej jednotky
4.45Stupeň účinnosti SCOP
SEER je skratka pre \"Seasonal Energy Efficiency Ratio\", čo v preklade znamená \"Sezónny pomer energetickej účinnosti\". Stupeň účinnosti pri chladení SEER je číslo, ktoré sa používa na meranie efektivity klimatizačných systémov v chladnom období. SEER vyjadruje pomer medzi chladiacim výkonom a spotrebou energie na jednotku času počas celej chladiacej sezóny. SEER hodnota je vypočítaná ako pomer množstva chladu dodaného do interiéru a spotreby energie (vo wattoch) za celú sezónu. Vyššia SEER hodnota znamená, že klimatizačný systém je účinnejší a spotrebuje menej energie na dosiahnutie rovnakej chladiacej kapacity v porovnaní s klimatizačným systémom s nižšou SEER hodnotou. Vyššie SEER hodnoty môžu byť spojené s vyššími nákladmi na nákup klimatizačných systémov, ale v dlhodobom horizonte môžu ušetriť peniaze na energiách a znížiť celkové náklady na vlastníctvo klimatizačného systému.6.84Stupeň účinnosti pri chladení SEER
R32Typ chladiva

WiFi umožňuje vzdialené ovládanie zariadenia pomocou smartfónu alebo tabletu. Týmto spôsobom môžete nastaviť teplotu v miestnosti alebo upraviť nastavenia zariadenia bez toho, aby ste museli byť v jeho blízkosti.

voliteľnéWi-Fi