M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

Kto sme a aký je náš príbeh?

Na trh sme vstúpili pôvodne iba s predajom a montážou klimatizácií. V tomto segmente sme videli potenciál, nakoľko rastúce teploty na našom území úmerne zvýšili dopyt po tomto produkte. S teplotami sme však rástli aj my a dnes figurujeme ako dodávatelia komplexných služieb pokrývajúcich energetické potreby so zameraním na hospodárnosť a funkčnosť.  

Sme mladá a dynamická spoločnosť orientovaná na spokojnosť zákazníka. Pochádzame z Levíc a naše služby okrem Levíc poskytujeme aj v ďaľších okolitých mestách ako sú Zlaté Moravce, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen, Krupina, Nitra, Nové Zámky, Nová Baňa, Šahy, Šurany, Vráble a v ich okolí.

  • Našim zameraním sú vo väčšine zariadenia na zníženie energetickej spotreby budovy alebo využívajúce obnoviteľné zdroje energie.
  • Našou filozofiou je to najlepšie poradenstvo, kvalitné služby a precízne prevedená inštalácia.

KVALITNÉ SLUŽBY

Vysoký štandard, dôveryhodnosť a profesionalita

To sú naše základné poznávacie črty. V našej spoločnosti kladieme veľký dôraz na kvalitu a precíznosť prevedených prác. Pri poradenstve a výbere sa snažíme odporučiť zákazníkovi zariadenie na základe bohatých skúsenosti, kde sa sústreďujeme predovšetkým na kvalitu, funkcionalitu, nákupnú a prevádzkovú hospodárnosť. Výhodou je, že disponujeme širším výberom produktov, a teda vieme lepšie naplniť očakávania klientov a odporučiť to najoptimálnejšie riešenie.

Kvalifikovaní technici

Naši technici sú profesionáli vo svojom obore. V záujme neustáleho rastu, vzdelávania a osvojovania si našich štandardov im poskytujeme pravidelné školenia. Hodnoty našej spoločnosti sa zakladajú na precíznej a profesionálnej montáži s ohľadom na čo najvyššiu estetiku. Úlohou technikov je tiež zanechať montážne miesto minimálne v takom poriadku, v akom ho našli (alebo vo väčšom).

Odborný servis

Špičkový a profesionálny servis začína už v bode prvotnej komunikácie, ktorý spočíva v pochopení predstáv a očakávaní zákazníka. Nasleduje poradenstvo s výberom zariadenia, kvalitná, rýchla a čo najestetickejšia montáž až po zabezpečenie záručného a pozáručného servisu. Ku každej požiadavke zákazníka pristupujeme vždy rovnako a s maximálnou serióznosťou.