M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

Odporúčame 10 z 10

Ďakujeme za perfektne odvedenú prácu, chalani veľmi šikovní a rýchli. Za nás firma PRAPEX 10 z 10, odporúčame. Ešte raz ďakujeme.

Richard N.

Profesionálna montáž klimatizácie

Chcem sa vám a vášmu skvelému tímu veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a profesionálny prístup od komunikácie po montáž. Budem vás odporúčať!

Mesarosova

Spokojnosť s montážou klimatizácie

Ešte raz vám ďakujeme za dodanie a montáž klimatizácie. Bol som spokojný s prevedením a uvidíme, keď bude teplo, aby sme ju poriadne vyskúšali.

Kozikovci

Odporúčame – 5 hviezdičiek

S montážou sme spokojní, chlapi boli profíci, išlo im to rýchlo, čistá robota. Zatiaľ všetko funguje, ešte sa niektoré funkcie učíme z manuálu, aj wifi ide super. Ďakujeme za spoluprácu. Ak bude nejaký dotaz, odporučím vašu firmu.

Vladimir Simsik

Montáž klimatizácie

Ďakujem Vám veľmi pekne. Som rada, že som si vybrala Vás. Váš prístup, Vaša precíznosť, proste úžasná práca dvoch ľudí. Držte si to, nie je to samozrejmosťou! Prajem Vám v živote veľa slnečných dní, nech sa Vám darí.

Marta Psár

100% služby, kvalita prevedenia a montáže

100% sluzby, kvalita prevedenia a montáže, výborný vyber klimatizácií za super ceny. Túto spoločnosť odporúčam od prvého kontaktu a konzultácie až po montáž som bol velmi spokojný

Matias Fest