M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

LG Air Purifier R32 AP12RK – 3,5 kW

Nástenná klimatizácia LG Air Purifier AP12RK je ideálna do bytu alebo kancelárie s rozlohou do 35m2. Vďaka vstavanému Wi-Fi modulu môžeme pomocou smartfónu klimatizáciu ovládať odkiaľkoľvek na svete. Aplikácia LG SmartThinQ nám navyše umožní monitorovať spotrebu energie a nastaviť činnosť jednotky v týždennom programe.

LG Air Purifier nie je len klasickou klimatizáciou, ale funguje aj ako čistička vzduchu. Funkcia čistenia vzduchu je v domácnosti veľkou výhodou, pretože zachytáva a odstraňuje prach, baktérie a vírusy. Vzduch tak nie je len príjemne vychladený, ale aj čistý a dobre dýchateľný.

Nástenná klimatizácia LG Air Purifier AP12RK s chladiacim výkonom 3,5 kW nie je využiteľná len v letnom období, ale disponuje aj funkciou vyhrievania s vykurovacím výkonom 4,0 kW, ktorú je možné využiť v období, keď ešte nefunguje vykurovanie radiátormi. 

Cena produktu
1.269,46 
1.057,88  bez DPH

Dokumenty na stiahnutie

Informácie

  • Funkcia čistenia vzduchu až do najmenších mikro častíc
  • PM1.0 filter – zachytáva najmenšie častice
  • energetická trieda A++
  • dizajnový LED displej – zobrazuje výšku kontaminácie vzduchu
  • vlastnosti: zabudované WiFi – aplikácia LG SmartThinQ –  Google PlayiOS, aktívne riadenie energie, displej spotreby energie, Gold Fin, automatické čistenie, komfortný vzduch, 4-cestný Swing, tichý režim, rýchle vykúrenie
  • hlučnosť modelov je v rozmedzí: 21 – 42 dBA
  • ročná spotreba energie pri chladení: 133 – 198 kWh
  • voliteľné príslušenstvo: káblový ovládač, suchý kontakt

Spoločnosť LG ponúka okrem spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov vo svojom portfóliu aj klimatizácie. Klimatizácie LG predstavujú kvalitné produkty s vysokým dôrazom na dizajn. Katalógy výrobcu LG ponúkajú klimatizačné jednotky pre obytné priestory, kancelárie, ale aj počítačové, či obchodné miestnosti.

Parametre

Chladiaci výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka odviesť z interiéru a preniesť von do vonkajšieho prostredia. Tento výkon sa meria v jednotkách wattov (W).

Chladiaci výkon klimatizácie je kritickým parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, pretože závisí od mnohých faktorov, vrátane veľkosti miestnosti, izolácie budovy, počtu a veľkosti okien a mnohých ďalších. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným chladiacim výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov.

3,5 kWChladiaci výkon klimatizácie

Klimatizačná jednotka môže byť schopná nielen chladiť, ale aj vykurovať interiér. Vykurovací výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka vyprodukovať a preniesť z vonkajšieho prostredia do interiéru, aby zvýšila teplotu v miestnosti. Tento výkon sa tiež meria v jednotkách wattov (W).

Vykurovací výkon klimatizácie je dôležitý parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, ak sa očakáva, že budú používané na vykurovanie interiéru v zime. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným vykurovacím výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov, ako sú veľkosť miestnosti, izolácia budovy a počet a veľkosť okien.

4,0 kWVykurovací výkon klimatizácie
A++Energetická trieda - chladenie
A+Energetická trieda - kurenie
21 - 42 dBHladina akustického tlaku (hluku) vnútornej jednotky
9.5 kgHmotnosť vnútornej jednotky
26 kgHmotnosť vonkajšej jednotky
857x348x189 mmRozmery vnútornej jednotky
717x495x230 mmRozmery vonkajšej jednotky
-10 - 48° CRozsah chladenia
-10 - 24° CRozsah vykurovania
4.0Stupeň účinnosti SCOP
SEER je skratka pre \"Seasonal Energy Efficiency Ratio\", čo v preklade znamená \"Sezónny pomer energetickej účinnosti\". Stupeň účinnosti pri chladení SEER je číslo, ktoré sa používa na meranie efektivity klimatizačných systémov v chladnom období. SEER vyjadruje pomer medzi chladiacim výkonom a spotrebou energie na jednotku času počas celej chladiacej sezóny. SEER hodnota je vypočítaná ako pomer množstva chladu dodaného do interiéru a spotreby energie (vo wattoch) za celú sezónu. Vyššia SEER hodnota znamená, že klimatizačný systém je účinnejší a spotrebuje menej energie na dosiahnutie rovnakej chladiacej kapacity v porovnaní s klimatizačným systémom s nižšou SEER hodnotou. Vyššie SEER hodnoty môžu byť spojené s vyššími nákladmi na nákup klimatizačných systémov, ale v dlhodobom horizonte môžu ušetriť peniaze na energiách a znížiť celkové náklady na vlastníctvo klimatizačného systému.6.2Stupeň účinnosti pri chladení SEER
R32Typ chladiva

WiFi umožňuje vzdialené ovládanie zariadenia pomocou smartfónu alebo tabletu. Týmto spôsobom môžete nastaviť teplotu v miestnosti alebo upraviť nastavenia zariadenia bez toho, aby ste museli byť v jeho blízkosti.

ÁnoWi-Fi