M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

Midea All Easy Pro MEX-09-SP – 2,6 kW

Všetko Easy Pro, všetko naozaj ľahké!Nová séria All Easy Pro od spoločnosti Midea uľahčuje všetky operácie.

MIDEA ALL EASY PRO SERIES 12000 BTU MONOSPLIT KLIMATIZÁCIA S **VONKAJŠOU JEDNOTKOU MOX330-12HFN8 A VNÚTORNOU JEDNOTKOU MSEPBU-12HRFN8

Balenie obsahuje

 • vnútorná jednotka
 • vonkajšia jednotka
Cena produktu
939,65 
783,04  bez DPH

Dokumenty na stiahnutie

Informácie

Všetko Easy Pro, všetko naozaj ľahké!

Nová séria All Easy Pro od spoločnosti Midea uľahčuje všetky operácie, počnúc inštaláciou vďaka delenej doštičke a s integrovanou bublinou, prechádzajúcou cez 1 skrutku
po dobu 1 minúty, ktorá umožňuje rýchly prístup k doske plošných spojov a úplnú demontáž vnútorných komponentov, až po čistenie horného filtra vďaka inovatívnemu magnetickému upevneniu.

 • Zabudovaný WiFi ovládač
 • Temperovanie na 8°C
 • Vyhrievanie kondenzačnej vaničky
 • Určená aj na vykurovanie
 • Samočistenie výmenníka
 • Inteligentné oko
 • 4-cestné prúdenie vzduchu
 • Ionizátor vzduchu
 • Vysoká účinnosť pri nízkej spotrebe
 • Nízka hlučnosť
 • Týždňový časovač (cez App)
 • Vykurovanie do -20°C
 • Dvojitý ochranný filter
 • Plynulá regulácia výkonu

Spoločnosť Midea patrí k najväčším výrobcom domácich elektrospotrebičov na svete. Vďaka vlastným vývojovým centrám a vlastným továrňam ponúka ľuďom vysoko kvalitné a technologicky vyspelé produkty, ktoré ľuďom uľahčujú a spríjemňujú každodenný život už viac ako 50 rokov. Výrobky Midea sa predávajú takmer v 200 krajinách sveta a všade tam sa vyznačujú kvalitou a perfektným vzhľadom.

Midea je svetovou jednotkou vo výrobe klimatizácií a ďalších vzduchotechnických zariadení. Okrem toho však vyrába aj moderné chladničky, spoľahlivé práčky a sušičky či špičkové umývačky riadu. V poslednej dobe sa pritom špecializuje aj na šikovné (smart) spotrebiče, automatizáciu a práve robotické vysávače.

Parametre

Chladiaci výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka odviesť z interiéru a preniesť von do vonkajšieho prostredia. Tento výkon sa meria v jednotkách wattov (W).

Chladiaci výkon klimatizácie je kritickým parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, pretože závisí od mnohých faktorov, vrátane veľkosti miestnosti, izolácie budovy, počtu a veľkosti okien a mnohých ďalších. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným chladiacim výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov.

2,6 kWChladiaci výkon klimatizácie

Klimatizačná jednotka môže byť schopná nielen chladiť, ale aj vykurovať interiér. Vykurovací výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka vyprodukovať a preniesť z vonkajšieho prostredia do interiéru, aby zvýšila teplotu v miestnosti. Tento výkon sa tiež meria v jednotkách wattov (W).

Vykurovací výkon klimatizácie je dôležitý parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, ak sa očakáva, že budú používané na vykurovanie interiéru v zime. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným vykurovacím výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov, ako sú veľkosť miestnosti, izolácia budovy a počet a veľkosť okien.

3,1 kWVykurovací výkon klimatizácie
58 dBHladina akustického tlaku (hluku) vnútornej jednotky
64 dBHladina akustického tlaku (hluku) vonkajšej jednotky
R32Typ chladiva
795 x 295 x 225 mmRozmery vnútornej jednotky
805 x 554 x 330 mmRozmery vonkajšej jednotky
16 - 23 m2Rozloha miestnosti
A+++Energetická trieda - chladenie
A++Energetická trieda - kurenie
10,2 kgHmotnosť vnútornej jednotky
28,4 kgHmotnosť vonkajšej jednotky
-15 - 50° CRozsah chladenia
-20 -25°CRozsah vykurovania
4.6Stupeň účinnosti SCOP
SEER je skratka pre \"Seasonal Energy Efficiency Ratio\", čo v preklade znamená \"Sezónny pomer energetickej účinnosti\". Stupeň účinnosti pri chladení SEER je číslo, ktoré sa používa na meranie efektivity klimatizačných systémov v chladnom období. SEER vyjadruje pomer medzi chladiacim výkonom a spotrebou energie na jednotku času počas celej chladiacej sezóny. SEER hodnota je vypočítaná ako pomer množstva chladu dodaného do interiéru a spotreby energie (vo wattoch) za celú sezónu. Vyššia SEER hodnota znamená, že klimatizačný systém je účinnejší a spotrebuje menej energie na dosiahnutie rovnakej chladiacej kapacity v porovnaní s klimatizačným systémom s nižšou SEER hodnotou. Vyššie SEER hodnoty môžu byť spojené s vyššími nákladmi na nákup klimatizačných systémov, ale v dlhodobom horizonte môžu ušetriť peniaze na energiách a znížiť celkové náklady na vlastníctvo klimatizačného systému.8.6Stupeň účinnosti pri chladení SEER

WiFi umožňuje vzdialené ovládanie zariadenia pomocou smartfónu alebo tabletu. Týmto spôsobom môžete nastaviť teplotu v miestnosti alebo upraviť nastavenia zariadenia bez toho, aby ste museli byť v jeho blízkosti.

ÁnoWi-Fi