M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

Mitsubishi Diamond MSZ-LN35VG2W + MUZ-LN35VG2 prírodná biela – 3,5 kW

Luxusná jednotka v štyroch prevedeniach so špeciálnou povrchovou úpravou získala ocenenie za dizajn. Vysoko efektívny kompresor a ekologické chladivo R32. Zabudovaný WiFi modul na ovládanie cez smartphone alebo PC. S vonkajšou jednotkou MUZ-LN35VG2 má chladiaci výkon 3,5 kW a je určená pre miestnosti s rozlohou od 26 m2.

Cena produktu
2.681,46 
2.234,55  bez DPH

Dokumenty na stiahnutie

Informácie

  • Diamond jednotky so špeciálnou povrchovou úpravou a dizajnovým riešením.
  • vhodné do každého interiéru v 4 farebných prevedeniach: prírodná biela, perleťová biela, onyxovo čierna, rubínovo červená (ovládač vo farbe jednotky)
  • energetická trieda A+++
  • štvorfázový filter Plasma Quad Plus (zničí až 99% baktérií a alergénov, cigaretového dymu, prevencia proti prachu, plesniam, spórom a zápachom)
  • vlastnosti: Hyper Heating (voliteľná) – jediná na trhu kúri až do -25 °C, kompresor pracuje na vysokú frekvenciu aj pri nízkych vonkajších teplotách, inštalovaný ohrev kondenzačnej vaničky
  • 3D I-See Sensor– teplotu v miestnosti kontroluje na základe senzibilného tepla a rozmiestnenia osôb, Econo Cool, funkcia I Save, automatické prepnutie do úsporného režimu pri prázdnej miestnosti, 2-smerná výfuková lamela, zimná regulácia, optimálna distribúcia vzduchu, zabudovaný WiFi modul, vysoko efektívny kompresor, chladivo R32
  • hlučnosť modelu 20 – 39 dBA
  • diaľkové infra. ovládanie s funkciou týždenného časovača vo farbe jednotky

Mitsubishi má svoje korene v roku 1870, keď pán Yataro Iwasaki založil s troma prenajatými parníkmi v Osake špedičnú spoločnosť. V nasledujúcich rokoch sa spoločnosť Mitsubishi rozrastala na svetový koncern prostredníctvom akvizícií a zakladaním nových podnikov v ďalších odvetviach ako je baníctvo, stavba lodí, bankovníctvo, obchod a realitné činnosti. V roku 1921 bola vytvorená Mitsubishi Electric Corporation vyčlenením divízie zaoberajúcou sa výrobou elektrického vybavenia pre lode. V súčasnosti má Mitsubishi Electric výrobné závody, výskumné a vývojové centrá a obchodné zastúpenia vo viac ako 120 krajinách po celom svete. Tri diamanty Tri diamanty sú svetoznámou obchodnou značkou Mitsubishi Electric a ďalších viac ako 40-tich ďalších spoločností pôsobiacich na celom svete v oblasti financií, obchodu a priemyslu. Logo je úzko spojené s názvom firmy. Mitsubishi totiž naozaj znamená tri diamanty, je odvodené od kombinácie slov mitsu (= tri) a bishi (= kameň/diamant). Výrobky a služby, ktoré nesú toto logo, sú na celom svete synonymom pre najmodernejšie technológie a prvotriednu kvalitu.

Parametre

Chladiaci výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka odviesť z interiéru a preniesť von do vonkajšieho prostredia. Tento výkon sa meria v jednotkách wattov (W).

Chladiaci výkon klimatizácie je kritickým parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, pretože závisí od mnohých faktorov, vrátane veľkosti miestnosti, izolácie budovy, počtu a veľkosti okien a mnohých ďalších. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným chladiacim výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov.

3,5 kWChladiaci výkon klimatizácie

Klimatizačná jednotka môže byť schopná nielen chladiť, ale aj vykurovať interiér. Vykurovací výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka vyprodukovať a preniesť z vonkajšieho prostredia do interiéru, aby zvýšila teplotu v miestnosti. Tento výkon sa tiež meria v jednotkách wattov (W).

Vykurovací výkon klimatizácie je dôležitý parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, ak sa očakáva, že budú používané na vykurovanie interiéru v zime. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným vykurovacím výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov, ako sú veľkosť miestnosti, izolácia budovy a počet a veľkosť okien.

4,0 kWVykurovací výkon klimatizácie
A+++Energetická trieda - chladenie
A+++Energetická trieda - kurenie
19 - 36 dBHladina akustického tlaku (hluku) vnútornej jednotky
49 dBHladina akustického tlaku (hluku) vonkajšej jednotky
15,5 kgHmotnosť vnútornej jednotky
34 kgHmotnosť vonkajšej jednotky
890 x 307 x 233 mmRozmery vnútornej jednotky
800 x 550 x 285 mmRozmery vonkajšej jednotky
-10 - 46 °CRozsah chladenia
-15 - 24 °CRozsah vykurovania
5.1Stupeň účinnosti SCOP
SEER je skratka pre \"Seasonal Energy Efficiency Ratio\", čo v preklade znamená \"Sezónny pomer energetickej účinnosti\". Stupeň účinnosti pri chladení SEER je číslo, ktoré sa používa na meranie efektivity klimatizačných systémov v chladnom období. SEER vyjadruje pomer medzi chladiacim výkonom a spotrebou energie na jednotku času počas celej chladiacej sezóny. SEER hodnota je vypočítaná ako pomer množstva chladu dodaného do interiéru a spotreby energie (vo wattoch) za celú sezónu. Vyššia SEER hodnota znamená, že klimatizačný systém je účinnejší a spotrebuje menej energie na dosiahnutie rovnakej chladiacej kapacity v porovnaní s klimatizačným systémom s nižšou SEER hodnotou. Vyššie SEER hodnoty môžu byť spojené s vyššími nákladmi na nákup klimatizačných systémov, ale v dlhodobom horizonte môžu ušetriť peniaze na energiách a znížiť celkové náklady na vlastníctvo klimatizačného systému.9.5Stupeň účinnosti pri chladení SEER
R32Typ chladiva

WiFi umožňuje vzdialené ovládanie zariadenia pomocou smartfónu alebo tabletu. Týmto spôsobom môžete nastaviť teplotu v miestnosti alebo upraviť nastavenia zariadenia bez toho, aby ste museli byť v jeho blízkosti.

ÁnoWi-Fi