M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

Mitsubishi Premium MSZ-EF50VGKW + MUZ-EF50VG biela – 5,0 kW

Dizajnové jednotky Mitsubishi Premium boli navrhnuté pre najnáročnejších zákazníkov. Spájajú v sebe vysokú kvalitu, energetickú účinnosť a moderný design. Klimatizácia kopíruje aj význam slova v jej názve Zen - v preklade súlad, ticho a harmónia.
 
Premium Zen MSZ-EF50VGK (W,B,S) + MUZ-EF50VG má chladiaci výkon 5,0 kW a je určená pre miestnosti s rozlohou od 46 m2.

Cena produktu
2.390,18 
1.991,82  bez DPH

Dokumenty na stiahnutie

Informácie

  • dizajnová klimatizácia s unikátnym tvarom
  • vnútorné jednotky v 3 farebných prevedeniach: biela,čierna, strieborná
  • energetická trieda A++ / A+++
  • Nano platinum filter (umývateľný a opäť použiteľný)
  • vlastnosti: Dual Air Guide, Econo Cool, časovač, Wi-Fi adaptér je súčasťou, funkcia I Save, reštart po výpadku elektriny, režimy pre šetrenie energie,  nastavenie polohy lamely, automatický regulácia ventilátora..
  • hlučnosť modelov v rozmedzí od 21 – 40 dBA
  • diaľkové infra. ovládanie s funkciou týždenného časovača v základnej výbave

Mitsubishi má svoje korene v roku 1870, keď pán Yataro Iwasaki založil s troma prenajatými parníkmi v Osake špedičnú spoločnosť. V nasledujúcich rokoch sa spoločnosť Mitsubishi rozrastala na svetový koncern prostredníctvom akvizícií a zakladaním nových podnikov v ďalších odvetviach ako je baníctvo, stavba lodí, bankovníctvo, obchod a realitné činnosti. V roku 1921 bola vytvorená Mitsubishi Electric Corporation vyčlenením divízie zaoberajúcou sa výrobou elektrického vybavenia pre lode. V súčasnosti má Mitsubishi Electric výrobné závody, výskumné a vývojové centrá a obchodné zastúpenia vo viac ako 120 krajinách po celom svete. Tri diamanty Tri diamanty sú svetoznámou obchodnou značkou Mitsubishi Electric a ďalších viac ako 40-tich ďalších spoločností pôsobiacich na celom svete v oblasti financií, obchodu a priemyslu. Logo je úzko spojené s názvom firmy. Mitsubishi totiž naozaj znamená tri diamanty, je odvodené od kombinácie slov mitsu (= tri) a bishi (= kameň/diamant). Výrobky a služby, ktoré nesú toto logo, sú na celom svete synonymom pre najmodernejšie technológie a prvotriednu kvalitu.

Parametre

Chladiaci výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka odviesť z interiéru a preniesť von do vonkajšieho prostredia. Tento výkon sa meria v jednotkách wattov (W).

Chladiaci výkon klimatizácie je kritickým parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, pretože závisí od mnohých faktorov, vrátane veľkosti miestnosti, izolácie budovy, počtu a veľkosti okien a mnohých ďalších. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným chladiacim výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov.

5,0 kWChladiaci výkon klimatizácie

Klimatizačná jednotka môže byť schopná nielen chladiť, ale aj vykurovať interiér. Vykurovací výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka vyprodukovať a preniesť z vonkajšieho prostredia do interiéru, aby zvýšila teplotu v miestnosti. Tento výkon sa tiež meria v jednotkách wattov (W).

Vykurovací výkon klimatizácie je dôležitý parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, ak sa očakáva, že budú používané na vykurovanie interiéru v zime. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným vykurovacím výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov, ako sú veľkosť miestnosti, izolácia budovy a počet a veľkosť okien.

5,8 kWVykurovací výkon klimatizácie
A++Energetická trieda - chladenie
A+Energetická trieda - kurenie
30- 40 dBHladina akustického tlaku (hluku) vnútornej jednotky
52 dBHladina akustického tlaku (hluku) vonkajšej jednotky
11,5 kgHmotnosť vnútornej jednotky
40 kgHmotnosť vonkajšej jednotky
885 x 299 x 195 mmRozmery vnútornej jednotky
800 x 714 x 285 mmRozmery vonkajšej jednotky
-10 - 46 °CRozsah chladenia
-15 - 24 °CRozsah vykurovania
4.5Stupeň účinnosti SCOP
SEER je skratka pre \"Seasonal Energy Efficiency Ratio\", čo v preklade znamená \"Sezónny pomer energetickej účinnosti\". Stupeň účinnosti pri chladení SEER je číslo, ktoré sa používa na meranie efektivity klimatizačných systémov v chladnom období. SEER vyjadruje pomer medzi chladiacim výkonom a spotrebou energie na jednotku času počas celej chladiacej sezóny. SEER hodnota je vypočítaná ako pomer množstva chladu dodaného do interiéru a spotreby energie (vo wattoch) za celú sezónu. Vyššia SEER hodnota znamená, že klimatizačný systém je účinnejší a spotrebuje menej energie na dosiahnutie rovnakej chladiacej kapacity v porovnaní s klimatizačným systémom s nižšou SEER hodnotou. Vyššie SEER hodnoty môžu byť spojené s vyššími nákladmi na nákup klimatizačných systémov, ale v dlhodobom horizonte môžu ušetriť peniaze na energiách a znížiť celkové náklady na vlastníctvo klimatizačného systému.7.5Stupeň účinnosti pri chladení SEER
R32Typ chladiva

WiFi umožňuje vzdialené ovládanie zariadenia pomocou smartfónu alebo tabletu. Týmto spôsobom môžete nastaviť teplotu v miestnosti alebo upraviť nastavenia zariadenia bez toho, aby ste museli byť v jeho blízkosti.

ÁnoWi-Fi