M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

Samsung Wind Free Avant – 3,5 kW

monosplit vnútorná + vonkajšia jednotka

Klimatizácia Wind-Free Avant je jedna z najobľúbenejších klimatizácií. Táto špičková nástenná klimatizácia ponúka prepracovaný dizajn a skvelú vyššiu energetickú účinnosť A++.

Cena produktu
1.336,44 
1.113,70  bez DPH

Prosím cenu montáže berte ako orientačnú, presne bude určená po obhliadke. V uvedenej cene je zahrnutá štandardná montáž, ktorá obsahuje osadenie vonkajšej a vnútornej jednotky, jeden prieraz cez stenu, základnú konzolu pre vonkajšiu jednotku s doplnkovými silentblokmi, odvod kondenzátu do 5 metrov, vytvorenie elektrického napájanie do 5 metrov, chladivové potrubie do 3 metrov vrátane krycích líšt a komunikačného kábla.

Cena montáže už od
343,2 € s DPH

Dokumenty na stiahnutie

Informácie

S bezprievanovým Wind-Free chladením ochladí klimatizácia Wind-Free Avant miestnosť bez toho, aby ste cítili pohyb chladného vzduchu. Klimatizácia je vybavená automatickým ovládaním pomocou umelej inteligencie a najmodernejšou filtráciou vzduchu.

Súčasťou klimatizácie je infračervený ovládač, no Wind-Free Avant môžete navyše ovládať aj hlasom prostredníctvom hlasového asistenta.

Vďaka mobilnej aplikácii SmartThings získate pri používaní klimatizácie ten najvyšší komfort a možnosť monitorovať klimatizáciu pomocou smartphonu.

  • Zeolitový Tri-care filter
  • Moderný dizajn s LED displejom
  • Vysoká energetická trieda A++
  • 23.000 mikrootvorov
  • Extra tichá prevádzka – iba 16 dB
  • Dva stupne chladenia – Wind-Free a rýchle chladenie
  • Ovládanie hlasom cez smartphone
  • Integrovaná umelá inteligencia

SAMSUNG je juhokórejská spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčších svetových výrobcov elektroniky a spotrebnej elektroniky, vrátane klimatizačných zariadení. Spoločnosť SAMSUNG ponúka širokú škálu klimatizačných riešení pre domácnosti a priemyselné použitie. SAMSUNG kladie dôraz na kvalitu, efektívnosť a inovácie pri výrobe svojich klimatizačných zariadení. Spoločnosť investuje do výskumu a vývoja, aby vylepšila svoje produkty a poskytla zákazníkom najlepšie možné klimatizačné riešenia. Okrem toho, SAMSUNG zaviedol aj inteligentné riešenia klimatizácie, ktoré umožňujú ďalekosiahlejšie riadenie a monitorovanie prevádzky zariadení pomocou smartfónu alebo iných zariadení s internetovým pripojením. V súhrne, SAMSUNG je značka, ktorá ponúka širokú škálu moderných, výkonných a energeticky úsporných klimatizačných riešení pre domácnosti a priemyselné použitie, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a inovatívnymi technológiami.

Parametre

Klimatizačná jednotka môže byť schopná nielen chladiť, ale aj vykurovať interiér. Vykurovací výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka vyprodukovať a preniesť z vonkajšieho prostredia do interiéru, aby zvýšila teplotu v miestnosti. Tento výkon sa tiež meria v jednotkách wattov (W).

Vykurovací výkon klimatizácie je dôležitý parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, ak sa očakáva, že budú používané na vykurovanie interiéru v zime. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným vykurovacím výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov, ako sú veľkosť miestnosti, izolácia budovy a počet a veľkosť okien.

4 KwVykurovací výkon klimatizácie
25 < 40 m2Rozloha miestnosti
-10 - 46 °CRozsah chladenia
-15 - 24 °CRozsah vykurovania
16 dBHladina akustického tlaku (hluku) vnútornej jednotky
20 - 40 dBHladina akustického tlaku (hluku) vonkajšej jednotky
A++Energetická trieda - chladenie
A++Energetická trieda - kurenie
SEER je skratka pre \"Seasonal Energy Efficiency Ratio\", čo v preklade znamená \"Sezónny pomer energetickej účinnosti\". Stupeň účinnosti pri chladení SEER je číslo, ktoré sa používa na meranie efektivity klimatizačných systémov v chladnom období. SEER vyjadruje pomer medzi chladiacim výkonom a spotrebou energie na jednotku času počas celej chladiacej sezóny. SEER hodnota je vypočítaná ako pomer množstva chladu dodaného do interiéru a spotreby energie (vo wattoch) za celú sezónu. Vyššia SEER hodnota znamená, že klimatizačný systém je účinnejší a spotrebuje menej energie na dosiahnutie rovnakej chladiacej kapacity v porovnaní s klimatizačným systémom s nižšou SEER hodnotou. Vyššie SEER hodnoty môžu byť spojené s vyššími nákladmi na nákup klimatizačných systémov, ale v dlhodobom horizonte môžu ušetriť peniaze na energiách a znížiť celkové náklady na vlastníctvo klimatizačného systému.7.3Stupeň účinnosti pri chladení SEER
4.6Stupeň účinnosti SCOP

WiFi umožňuje vzdialené ovládanie zariadenia pomocou smartfónu alebo tabletu. Týmto spôsobom môžete nastaviť teplotu v miestnosti alebo upraviť nastavenia zariadenia bez toho, aby ste museli byť v jeho blízkosti.

ÁnoWi-Fi
889 / 299 / 215 mmRozmery vnútornej jednotky
790 / 548 / 285 mmRozmery vonkajšej jednotky
R32Typ chladiva
9.9 kgHmotnosť vnútornej jednotky
29.9 kgHmotnosť vonkajšej jednotky