M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

Toshiba Haori RAS-B10N4KVRG-E + RAS-10J2AVSG-E1 – 2,5 kw

Dizajnová jednotka s inovatívnou textilnou povrchovou úpravou, ktorá umožňuje užívateľom vytvárať si vlastné motívy obalu svojej klimatizácie. V jednotke je štandardne zabudovaný WiFi modul, komunikuje s hlasovými asistentami Amazon Alexa a Google Assistant. Výborná energetická účinnosť A+++ v kombinácii so špeciálne tvarovanými lamelami na komfortné prúdenie vzduchu (HADA Careflow).

Dokonalú čistotu vnútornej klímy zabezpečuje prachový filter so vzduchovým filtrom Ultra-Pure a ozónová čistička vzduchu.

Táto konkrétna sada vnútornej a vonkajšej jednotky s čiernym infračerveným diaľkovým ovládaním je vhodná pre miestnosti s rozlohou do 25 m2.

Cena produktu
1.572,00 
1.310,00  bez DPH

Dokumenty na stiahnutie

Informácie

  • Štýlová nástenná jednotka s inovatívnou textilnou povrchovou úpravou (možnosť vlastných motívov – štandardne dodávane svetlo a tmavo šedá )
  • Vysoko účinný filter Ultra Pure pre veľkosť prachových častíc 2,5µm doplnený o ozonátor vzduchu
  • prémiový model s fantastickými koeficientami účinnosti A+++
  • rotačný kompresor zaručuje vyšší stupeň účinnosti, dlhšiu životnosť, stabilitu pri vzniku vibrácií a nižšiu hlučnosť
  • vlastnosti: 3D prúdenie vzduchu, funkcia Careflow zaisťujú prúdenie vzduchu takmer bez prievanu, Plazmový ozonátor vzduchu, Fireplace režim , samočistenie, HI POWER (vysoký výkon), autodiagnostika, Wifi adaptér, ekologický mód, tichý mód, týždenný časovač, 8°C temperovanie, automatický reštart po výpadku elektriny
  • doplnkové príslušenstvo: ďalšie textilné kryty na vnútornú jednotku
  • tichá prevádzka – hlučnosť modelu 19 – 45 dB
  • ekologické chladivo R32
  • možnosť zapojenia do multisplitu

Toshiba sa už viac ako 65 rokov podieľa na výskume a vývoji inovatívnych klimatizačných systémov. Všetky klimatizačné jednotky vyrábané ako tepelné čerpadlá vzduch-vzduch zabezpečujú vysoko-účinné chladenie a vykurovanie, filtrujú a odvlhčujú vzduch a vďaka moderným výrobným technológiám nezaťažujú životné prostredie (úspornosť zabezpečená technológiou inverter, funkciou ekologický mód a podobne).

Parametre

Chladiaci výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka odviesť z interiéru a preniesť von do vonkajšieho prostredia. Tento výkon sa meria v jednotkách wattov (W).

Chladiaci výkon klimatizácie je kritickým parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, pretože závisí od mnohých faktorov, vrátane veľkosti miestnosti, izolácie budovy, počtu a veľkosti okien a mnohých ďalších. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným chladiacim výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov.

2,5 kWChladiaci výkon klimatizácie

Klimatizačná jednotka môže byť schopná nielen chladiť, ale aj vykurovať interiér. Vykurovací výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka vyprodukovať a preniesť z vonkajšieho prostredia do interiéru, aby zvýšila teplotu v miestnosti. Tento výkon sa tiež meria v jednotkách wattov (W).

Vykurovací výkon klimatizácie je dôležitý parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, ak sa očakáva, že budú používané na vykurovanie interiéru v zime. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným vykurovacím výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov, ako sú veľkosť miestnosti, izolácia budovy a počet a veľkosť okien.

3,2 kWVykurovací výkon klimatizácie
A+++Energetická trieda - chladenie
A+++Energetická trieda - kurenie
41 dBHladina akustického tlaku (hluku) vnútornej jednotky
46 dBHladina akustického tlaku (hluku) vonkajšej jednotky
11 kgHmotnosť vnútornej jednotky
26 kgHmotnosť vonkajšej jednotky
300 x 987 x 210 mmRozmery vnútornej jednotky
550 x 780 x 290 mmRozmery vonkajšej jednotky
-15 - 46° CRozsah chladenia
-15 - 24 °CRozsah vykurovania
5.1Stupeň účinnosti SCOP
SEER je skratka pre \"Seasonal Energy Efficiency Ratio\", čo v preklade znamená \"Sezónny pomer energetickej účinnosti\". Stupeň účinnosti pri chladení SEER je číslo, ktoré sa používa na meranie efektivity klimatizačných systémov v chladnom období. SEER vyjadruje pomer medzi chladiacim výkonom a spotrebou energie na jednotku času počas celej chladiacej sezóny. SEER hodnota je vypočítaná ako pomer množstva chladu dodaného do interiéru a spotreby energie (vo wattoch) za celú sezónu. Vyššia SEER hodnota znamená, že klimatizačný systém je účinnejší a spotrebuje menej energie na dosiahnutie rovnakej chladiacej kapacity v porovnaní s klimatizačným systémom s nižšou SEER hodnotou. Vyššie SEER hodnoty môžu byť spojené s vyššími nákladmi na nákup klimatizačných systémov, ale v dlhodobom horizonte môžu ušetriť peniaze na energiách a znížiť celkové náklady na vlastníctvo klimatizačného systému.8.6Stupeň účinnosti pri chladení SEER
R32Typ chladiva

WiFi umožňuje vzdialené ovládanie zariadenia pomocou smartfónu alebo tabletu. Týmto spôsobom môžete nastaviť teplotu v miestnosti alebo upraviť nastavenia zariadenia bez toho, aby ste museli byť v jeho blízkosti.

ÁnoWi-Fi