M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

Panasonic AQUAREA High Performance All in One 7kW WH-UDZ07KE5 + WH-ADC0309K3E5

Vykurovací výkon 7 kW, 3kW záložná špirála, 1 fázové

Vitajte vo svete najmodernejších tepelných čerpadiel! Panasonic predstavuje svoj nový Aquarea High Performance generácie K, ideálne riešenie pre novostavby, ktoré kombinuje vysokú energetickú účinnosť s inteligentnými funkciami, a tým prináša optimálny komfort do vášho domova.

Cena produktu
9.120,00 
7.600,00  bez DPH

Dokumenty na stiahnutie

Informácie

Ekologicky šetrné chladivo R32: S tepelným čerpadlom Panasonic Aquarea High Performance generácie K, môžete mať pokojnú myseľ, pretože pracuje s ekologicky šetrným chladivom R32, ktoré má nízku hodnotu GWP (Global Warming Potential) v porovnaní s inými chladivami. To znamená, že prispievate k ochrane životného prostredia a bojujete proti klimatickým zmenám. Účinne a efektívne ohrieva domácnosť aj pri extrémnych vonkajších teplotách, rovnako ako ochladzuje priestor v lete a prináša teplú vodu po celý rok. Toto riešenie je ideálne pre nové inštalácie a domy s nízkou spotrebou, pričom ponúka vynikajúcu účinnosť a úsporu energie pri minimalizácii emisií CO2.

Spojenie chladiva medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou: Panasonic Aquarea High Performance generácie K zachováva spojenie chladiva medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou, čo zvyšuje efektivitu prevádzky a znižuje stratu chladiva. Tým sa zaručuje spoľahlivý a dlhotrvajúci výkon tepelného čerpadla.

Precízne zabezpečenie výstupnej teploty vody: Toto tepelné čerpadlo je schopné poskytovať výstupnú teplotu vody až do 60 °C aj pri teplotách klesajúcich až do -10 °C. To znamená, že vám poskytne teplú vodu aj v extrémne chladných podmienkach, čo je zvlášť významné počas zimných období.

Rady High Performance a T-CAP: Panasonic Aquarea High Performance generácie K je dostupné v radoch High Performance a T-CAP, ktoré sú navrhnuté pre extrémne chladné podmienky. Tieto rady vám zabezpečia optimálny výkon aj v náročných klíme, a to aj pri teplotách až -20°C.

Elegantný dizajn pre dokonalé doplnenie vášho domova: S vylepšeným dizajnom vnútornej jednotky, ktorý dokonale dopĺňa váš dom, a obnovenou, architektonicky prívetivou vonkajšou jednotkou v antracitovo sivej farbe, bude tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea High Performance generácie K nielen účinné, ale aj esteticky príjemné pre váš domov.

Jednoduchá integrácia s možnosťou pripojenia Wi-Fi: Tepelné čerpadlo je vybavené funkciou jednoduchej integrácie pripojenia s možnosťou pripojenia modulu Wi-Fi do vnútornej jednotky. To vám umožní pohodlne ovládať a monitorovať tepelné čerpadlo pomocou smartfónu alebo tabletu, a to aj z diaľky.

S tepelným čerpadlom Panasonic Aquarea High Performance generácie K získate efektívne a spoľahlivé vykurovanie, chladenie a prípravu teplej vody, čo je skvelým prínosom pre váš nový domov. Buďte ekologicky zodpovední a užívajte si vysoký komfort s Panasonic Aquarea High Performance generácie K!

Spoločnost Panasonic už od roku 1958, kedy vyrobila prvú domácu klimatizáciu, sa usiluje o poskytovanie čo najväčšej miery pohodlia zákazníkom po celom svete. „Ako priemyselný výrobca prijímame svoju zodpovednosť, a preto se budeme vo svojej obchodnej činnosti zameriavať na pokrok a rozvoj společnosti a prospech pre ľudstvo, aby sme zvýšili kvalitu života na celom svete.“ Základný ciel vedenia společnosti Panasonic, který v roku 1929 formuloval jej zakladateľ Kónosuke Macušita.

Parametre

28 dBHladina akustického tlaku (hluku) vnútornej jednotky
56 dBHladina akustického tlaku (hluku) vonkajšej jednotky
100 kgHmotnosť vnútornej jednotky
55 kgHmotnosť vonkajšej jednotky
R32Typ chladiva
1642 x 599 x 602 mmRozmery vnútornej jednotky
795 x 875 x 320 mmRozmery vonkajšej jednotky
+10 až +43 °CRozsah chladenia
-25 až +35 °CRozsah vykurovania
7 kWPodlahové kúrenie - Výkon Kúrenie
7 kWPodlahové kúrenie - Výkon Chladenie
4.86Podlahové kúrenie- Účinnosť Kúrenie COP
220–240 V / 1 Ph / 50 HzElektrické zapojenie