M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

V dnešnej dobe rastúcich cien energií a inflácie je veľmi dôležité klásť dôraz na čo najnižšiu spotrebu, či už v priemyselnom, obchodnom alebo domácom prostredí.

Jednou z možností, ako si znížiť náklady na energie a priblížiť sa sebestačnosti, je inštalácia fotovoltického systému. Zameriavame sa na dodávku a montáž fotovoltiky pre firmy a domácnosti.

U firiem vidíme význam, najmä ak je najväčšia spotreba elektrickej energie cez deň, kedy vieme v ideálnom počasí pokryť fotovoltikou stabilný odber elektrickej energie. U domácností má zmysel zvážiť aj zaradenie batérií, keďže hlavná spotreba elektrickej energie je poobede a večer po návrate členov domácnosti zo zamestnaní. Pri vhodnom počasí vie domácnosť počas dna naakumulovať značnú časť spotreby elektrickej energie, v ideálnom prípade aj celodennú spotrebu.

V akých lokalitách vykonávame naše služby

Naše služby okrem Levíc poskytujeme aj v ďaľších okolitých mestách ako sú Zlaté Moravce, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen, Krupina, Nitra, Nové Zámky, Nová Baňa, Šahy, Šurany, Vráble a v ich okolí.

Ako prebieha spolupráca?

  • Oboznámime sa s miestom inštalácie.
  • Následne si dohodneme termín bezplatnej obhliadky.
  • Realizácia obhliadky.
  • Vypočujeme si očakávanie zákazníka.
  • Navrhneme optimálne riešenie a dohodneme sa so zákazníkom na finálnej podobe a inštalácii.
  • Vykonanie inštalácie s dôrazom na funkčnosť a estetiku priestoru.
  • Upratanie miesta inštalácie.
  • Odskúšame zariadenie, či všetko šliape ako po masle.
  • Zaučíme zákazníka na obsluhu zariadenia.

Odborné poradenstvo a obhliadka zadarmo
Rýchla montáž
Čistota - po nás je poriadok
Spokojnosť zákazníkov - máme hodnotenie 5* na Google
Aj na splátky

Recenzie

Čo o nás hovoria

Odporúčame 10 z 10

Ďakujeme za perfektne odvedenú prácu, chalani veľmi šikovní a rýchli. Za nás firma PRAPEX 10 z 10, odporúčame. Ešte raz ďakujeme.

Richard N.

Profesionálna montáž klimatizácie

Chcem sa vám a vášmu skvelému tímu veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a profesionálny prístup od komunikácie po montáž. Budem vás odporúčať!

Mesarosova

Spokojnosť s montážou klimatizácie

Ešte raz vám ďakujeme za dodanie a montáž klimatizácie. Bol som spokojný s prevedením a uvidíme, keď bude teplo, aby sme ju poriadne vyskúšali.

Kozikovci

Odporúčame – 5 hviezdičiek

S montážou sme spokojní, chlapi boli profíci, išlo im to rýchlo, čistá robota. Zatiaľ všetko funguje, ešte sa niektoré funkcie učíme z manuálu, aj wifi ide super. Ďakujeme za spoluprácu. Ak bude nejaký dotaz, odporučím vašu firmu.

Vladimir Simsik

Montáž klimatizácie

Ďakujem Vám veľmi pekne. Som rada, že som si vybrala Vás. Váš prístup, Vaša precíznosť, proste úžasná práca dvoch ľudí. Držte si to, nie je to samozrejmosťou! Prajem Vám v živote veľa slnečných dní, nech sa Vám darí.

Marta Psár

100% služby, kvalita prevedenia a montáže

100% sluzby, kvalita prevedenia a montáže, výborný vyber klimatizácií za super ceny. Túto spoločnosť odporúčam od prvého kontaktu a konzultácie až po montáž som bol velmi spokojný

Matias Fest