M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

Mitsubishi MSZ-AY35VGK + MUZ-AY35VG – 3,5 kW

Kompaktná nástenná jednotka Mitsubishi MSZ-AY35VGK je ideálna na úsporné klimatizovanie malých priestorov. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je veľmi jednoduché ju harmonicky začleniť do akéhokoľvek interiéru. Vnútorná jednotka MSZ-AY35VGK s vonkajšou jednotkou MUZ-AY35VG majú chladiaci výkon 3,5 kW a sú určené pre miestnosti s rozlohou od 26 m2 do 35 m2.

Cena produktu
1.641,05 
1.367,54  bez DPH

Dokumenty na stiahnutie

Informácie

 • kompaktná jednotka, vhodná pre malé aj väčšie priestory
 • horizontálny výduch vzduchu zaisťuje veľmi komfortnú distribúciu vzduchu hlavne v režime chladenia
 • nová komfortná funkcia Nočný režim automaticky reguluje akustický tlak vonkajšej jednotky tak, aby bol o -3dB nižší. Naviac sa na vnútornej jednotke stlmí jas LED diód a tiež tóny diaľkového ovládania budú pri obsluhe sltmené
 • Strieborný iónový filter (zabezpečuje mimoriadne účinné čistenie, pri ktorom sa zo vzduchu v miestnosti odstraňujú nepríjemné pachy, baktérie a alergény; umývateľný a opäť použiteľný)
 • filter V-Blocking, sériovo integrovaný
 • ako voliteľné príslušenstvo štvorvrstvový plazmový filter Connect
 • vlastnosti: Econo Cool, i-save (uloženie preferovaného režimu),  Wifi vertikálny pohyb lamely, reštart po výpadku elektriny, automatická regulácia ventilátora, ochrana proti zamrznutiu, Wifi adaptér súčasťou
 • hlučnosť modelov je v rozmedzí: 18 – 40 dBA
 • diaľkové infra. ovládanie s funkciou týždenného časovača v základnej výbave
 • ekologické chladivo R32
 • hodnota koeficientu SCOP až 4,8 / SEER až 8,6
 • trieda účinnosti až A++ / A+++

 

Mitsubishi má svoje korene v roku 1870, keď pán Yataro Iwasaki založil s troma prenajatými parníkmi v Osake špedičnú spoločnosť. V nasledujúcich rokoch sa spoločnosť Mitsubishi rozrastala na svetový koncern prostredníctvom akvizícií a zakladaním nových podnikov v ďalších odvetviach ako je baníctvo, stavba lodí, bankovníctvo, obchod a realitné činnosti. V roku 1921 bola vytvorená Mitsubishi Electric Corporation vyčlenením divízie zaoberajúcou sa výrobou elektrického vybavenia pre lode. V súčasnosti má Mitsubishi Electric výrobné závody, výskumné a vývojové centrá a obchodné zastúpenia vo viac ako 120 krajinách po celom svete. Tri diamanty Tri diamanty sú svetoznámou obchodnou značkou Mitsubishi Electric a ďalších viac ako 40-tich ďalších spoločností pôsobiacich na celom svete v oblasti financií, obchodu a priemyslu. Logo je úzko spojené s názvom firmy. Mitsubishi totiž naozaj znamená tri diamanty, je odvodené od kombinácie slov mitsu (= tri) a bishi (= kameň/diamant). Výrobky a služby, ktoré nesú toto logo, sú na celom svete synonymom pre najmodernejšie technológie a prvotriednu kvalitu.

Parametre

Chladiaci výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka odviesť z interiéru a preniesť von do vonkajšieho prostredia. Tento výkon sa meria v jednotkách wattov (W).

Chladiaci výkon klimatizácie je kritickým parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, pretože závisí od mnohých faktorov, vrátane veľkosti miestnosti, izolácie budovy, počtu a veľkosti okien a mnohých ďalších. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným chladiacim výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov.

3,5 kWChladiaci výkon klimatizácie

Klimatizačná jednotka môže byť schopná nielen chladiť, ale aj vykurovať interiér. Vykurovací výkon klimatizácie je množstvo tepla, ktoré dokáže klimatizačná jednotka vyprodukovať a preniesť z vonkajšieho prostredia do interiéru, aby zvýšila teplotu v miestnosti. Tento výkon sa tiež meria v jednotkách wattov (W).

Vykurovací výkon klimatizácie je dôležitý parametrom pri výbere a návrhu klimatizačných systémov, ak sa očakáva, že budú používané na vykurovanie interiéru v zime. Je dôležité zvoliť klimatizačný systém s dostatočným vykurovacím výkonom, aby dokázal udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v závislosti od vonkajších teplôt a ďalších faktorov, ako sú veľkosť miestnosti, izolácia budovy a počet a veľkosť okien.

4,0 kWVykurovací výkon klimatizácie
A+++Energetická trieda - chladenie
A++Energetická trieda - kurenie
18 - 36 dBHladina akustického tlaku (hluku) vnútornej jednotky
49 dBHladina akustického tlaku (hluku) vonkajšej jednotky
10,5 kgHmotnosť vnútornej jednotky
28,5 kgHmotnosť vonkajšej jednotky
798 x 299 x 245 mmRozmery vnútornej jednotky
800 x 550 x 285 mmRozmery vonkajšej jednotky
-10 - 46 °CRozsah chladenia
-20 - 24 °CRozsah vykurovania
4.7Stupeň účinnosti SCOP
SEER je skratka pre \"Seasonal Energy Efficiency Ratio\", čo v preklade znamená \"Sezónny pomer energetickej účinnosti\". Stupeň účinnosti pri chladení SEER je číslo, ktoré sa používa na meranie efektivity klimatizačných systémov v chladnom období. SEER vyjadruje pomer medzi chladiacim výkonom a spotrebou energie na jednotku času počas celej chladiacej sezóny. SEER hodnota je vypočítaná ako pomer množstva chladu dodaného do interiéru a spotreby energie (vo wattoch) za celú sezónu. Vyššia SEER hodnota znamená, že klimatizačný systém je účinnejší a spotrebuje menej energie na dosiahnutie rovnakej chladiacej kapacity v porovnaní s klimatizačným systémom s nižšou SEER hodnotou. Vyššie SEER hodnoty môžu byť spojené s vyššími nákladmi na nákup klimatizačných systémov, ale v dlhodobom horizonte môžu ušetriť peniaze na energiách a znížiť celkové náklady na vlastníctvo klimatizačného systému.8.7Stupeň účinnosti pri chladení SEER
R32Typ chladiva

WiFi umožňuje vzdialené ovládanie zariadenia pomocou smartfónu alebo tabletu. Týmto spôsobom môžete nastaviť teplotu v miestnosti alebo upraviť nastavenia zariadenia bez toho, aby ste museli byť v jeho blízkosti.

ÁnoWi-Fi